Uitslagen 2019
  Uitslagen 2018
      Lenterit
      Koningsrit
      Pinksterrit
      Rondje Achterveld
      Jubileumrit
      Snertrit
      Juwelen competitie
      Eindklassement
      Kampioenen
  Uitslagen 2017
  Uitslagen 2016
  Uitslagen 2015
  Uitslagen 2014
  Uitslagen 2013
  Uitslagen 2012
  Uitslagen 2011
  Uitslagen 2005 - 2010
  Uitslagen 1998 - 2004

Uitslag Jubileumrit 14 oktober 2018
 

A-KLASSE
St: P:
1 Horst, Bertus en Henny van der Harderwijk 136 50
2 Kolkman, Bertus/Assen, Gerrit van Wezep/Zwolle 137 48
3 Brundel, Adri / Gijn, Rob van Hoogland 235 46
4 Luiten, Jan / Wisselink, Wim Hengelo 244 44
5 Jans, Paddy / Oostveen, Joan Wijk bij Duurstede/Cothen 261 42
6 Edelenbosch, Otto en Jasper Amerongen/Utrecht 271 40
7 Jong, Wolter de/Weening, Tabe Drachten/Surhuisterveen 283 38
8 Traa, Jan/Schoonderbeek, Annemieke Leusden/Amersfoort 298 36
9 Hammink, Jan en Marion Almelo 303 34
10 Dunnen, Martin den / Eggenkamp, Wim Leerdam / Nijkerk 327 32
11 Haan, Graddus en Johan de Nijkerk 339 30
12 Schaik, Erik en Hans van Veenendaal 416 28
13 Riemsdijk, Pieter van/Donk, Ko Almere 469 26
14 Spaargaren, Jaap/Bottemanne, Casper Alphen aan den Rijn 554 24
15 Beerenfenger, Hans / Ploeger, Jacques Ede 560 22
B-KLASSE
St: P:
1 Oosterveer, Sam / Korpelshoek, Lisanne Lisse 160 50
2 Oor, Ingo en Boike van 't Ochten / Zeist 233 48
3 Kasteel, Emma / Bakker, Johan Voorthuizen 353 46
4 Prijs, Rianda / Lent, Sanne van Ochten / Zeewolde 355 44
5 Hermans, Rien en Rietje Utrecht 361 42
6 Linden, Ben en Bertus van der Hagestein 383 40
7 Tieman, Rinus en Els Zwolle 393 38
8 Middendorp, Ferdie van / Puurveen, Martina van Voorthuizen 398 36
9 Keer, Marnix/Zwetsloot, Marlous Voorburg/Leiden 415 34
10 Kamphuis, Nico / Stoffelsen, Bart Voorthuizen 421 32
11 Wit, Rob en Lijda de Nieuwegein 422 30
12 Prijs, Henk/Lent, Henk van Ochten 453 28
13 Engelman, Paul en Yolande Langerak 455 26
14 Heijden, Harrie en Henny van der Veghel 460 24
14 Brouwer, Bart-Jan en Annet Leusden 460 24
16 Ginkel, Marianne van / Ledden, Jacqueline van Woudenberg 491 20
17 Luijten, Jan en Eef Katwijk 513 18
18 Middendorp, Rinus en Rene Barneveld/Voorthuizen 575 16
19 Gundelach, Daan en Cyrima Barneveld n.g. 14
C-KLASSE
St: P:
1 Zuidam, Stephan / Klijnjan, Joke Waddinxveen/Capelle ad IJssel 229 50
2 Luijben, Frans / Krijger, Mart Voorhout / De Lier 267 48
3 Huure, Paula en Tristan van der Voorthuizen 333 46
4 Schopping, Henk en Clasien Huizen 341 44
5 Bruinhorst, Wendy van de/Hoef, Mitchel en Joey van der Barneveld 342 42
5 Peet, Kees en Gerdien Zevenaar 342 42
7 Bruin, Peter Paul en Corlina de Waddinxveen 385 38
8 Saalbrink, Bianca en Ineke Zwolle 388 36
9 Plugge, Hanneke / Brom, Mark van den Utrecht 395 34
10 Revers, Eric / Brandenburg, Joke Huizen 398 32
11 Attema, Sjirk en Janka Waddinxveen 407 30
12 Zandsteeg, Esther / Bosch, Marcel Apeldoorn 409 28
13 Buijs, Irwin / Reeskamp, Herčl Nieuwegein / Utrecht 417 26
14 Emmerzael, Jörgen / Spa, Michiel van der Amersfoort 418 24
15 Leeuwen, Maurice en Mieke van Duiven 453 22
15 Kamphuis, Berta en Gert Voorthuizen 453 22
17 Druten, Herman van/Ankerman, Paul Barneveld/Leusden 460 18
18 Boeve, Janneke en Charlene Voorthuizen 466 16
19 Ides, Monique /Middelaar, Esther Blaricum / Gouda 468 14
20 Haan, Gerie de / Lieverse, Rendelina Nijkerk 486 12
21 Jager, Jaap en Heidy Harderwijk 494 10
22 Schut, Marie en Theo Barneveld 505 8
23 Bouwmeester, Barry en Jacintha Oude Wetering / Ter Aar 510 6
24 Voort, Jan-Adriaan van der / Eras, Helen Barneveld 525 4
25 Dijken, Tristan, Annemiek & Joyce Amersfoort 545 2
26 Dijkhuizen, Rob / Zwaan, Janneke vdr Nijkerk / Putten 565 2
27 Graaf, Arie de /Hessing, Erika Spakenburg / Amersfoort 566 2
28 Brouwer, Sietze en Corrie Wirdum 570 2
29 Deuveren, Simone / Harteman, Celeke Voorthuizen 571 2
30 Westenbrink, Lizan en Mirte Voorthuizen 584 2
31 Schalkwijk, Kim / Groot, Frank de Ijstelstein / 585 2
32 Laar, Ben van/Kraaijenbrink, Joska Barneveld 616 2
33 Kraaijenhof, Jan Willem Putten 650 2
34 Drose.Sophia en Wolleswinkel, Jan Nieuwegein 773 2
35 Leupens, Loes / Kemp, Denise Abcoude n.g. 2
35 Vries, Maaike en Boas de Nieuwegein n.g. 2
35 Gundelach, Daan en Cyrima Barneveld n.g. 2
35 Hooijer, Mariët / Pol, Arjan van de Barneveld n.g. 2
35 Jonkman, Erik, Freya en Imre Veenendaal n.g. 2
35 Bouwmeester, René en May Nieuwe Wetering n.g. 2


St: = Strafpunten      P: = Punten

omhoog

  Volg ons op
     AMBC op Facebook     AMBC op Twitter