Vereniging
  Bestuur
  Lidmaatschap
  Startlocatie
  Clubblad
  Jaarvergadering
  Jubileum
  Toetsenbord
  Kroniek vereniging
  Kroniek bestuur
  Kroniek kampioenen

Kroniek kampioenen
 

auto's motoren bromfietsen
1959 D. Rijken Barneveld M.J. van Beek Engelsestad D. Heineman Terschuur
1960 D. Rijken Barneveld M.J. van Beek Engelsestad B.J. Kerkhof Amersfoort
1961
1962 J. Jansen Achterveld J. Hilverts Nijkerkerveen W. Hilverts Achterveld
1963 A. van de Brink Barneveld C. Bunk Stoutenburg J. van der Hengel Achterveld
1964 J. Hilverts Nijkerkerveen J. Schreuder Asschat J. van der Hengel Achterveld
1965 J. Hilverts Nijkerkerveen W. Meinten Achterveld H. van Dijk Achterveld
1966 J. Hilverts Hoevelaken J. Schreuder Asschat H. van Dijk Achterveld
1967
1968 G.J. van Groos Voorthuizen H. Schopping Hilversum G. Bos Amersfoort
1969
1970
A-klasse B-klasse C-klasse
1971 J. Bebingh Woudenberg
1972 G. Bos Amersfoort A. Hofland Achterveld
1973 H. Schopping Hilversum J. Renkema Amersfoort
1974 F. Schram Hilversum H.W. de Ridder Hoogland
1975 H. Schopping Hilversum J.A. van der Veer Amersfoort
1976 F. Schram Hilversum A.H. van Druten Achterveld
1977 H. vd Wetering Woudenberg W.H. van Dijk Achterveld G.J. van der Hoed Soest
1978 H. Schopping Hilversum A.H. van Druten Achterveld M. Zwarte-poorte Leusden
1979 Th. Smink Achterveld J. van Loenen Leusden
1980 G. Bos Amersfoort J. Flantua IJsselstein
1981 H. Schopping Hilversum T. van Valkengoed Leusden
1982 J. Bebingh Woudenberg W. van Buuren Soesterberg
1983 G. Vink Barneveld J.A.Slomp Hoornaar
1984 J. van Loenen Leusden J. de Boer Putten
1985 G. Vink Barneveld A. Duits Putten
1986 J.A. Slomp Hoornaar H.W. van Druten Achterveld
1987 E. van de
Broek
Amersfoort mw. J. Kakebeen Ochten
1988 J.A. Slomp Hoornaar A. Zwaaf Amersfoort
1989 J.A. Slomp Hoornaar E. Buurman Barneveld
1990 H. Schopping Huizen J. de Boer Putten
1991 J. Bebingh Woudenberg H.J. Hazeleger Scherpenzeel
1992 H.W. van Druten Achterveld E. Buurman Barneveld
1993 B. van der Horst Harderwijk J. Haasjes Barneveld
1994 H.J. Hazeleger Scherpenzeel A.H. Luys Leusden
1995 W. van den Heuvel Putten J.W. Schut Voorthuizen
1996 B. van der Horst Harderwijk G. Savelberg Barneveld
1997 B. van der Horst Harderwijk M. Wallet Barneveld
1998 B. van der Horst Harderwijk J.W. Schut Voorthuizen
1999 B. van der Horst Harderwijk H. Slotboom Apeldoorn
2000 G.L. de Haan Nijkerk R. Trouw Voorthuizen
2001 K. Visser Deventer A. Buurman Barneveld
2002 H. Slotboom Apeldoorn P. en J. Buurman Barneveld
2003 B. van der Horst Harderwijk J. van der Hoef Voorthuizen
2004 H. Slotboom Apeldoorn A.G. Kleijer Barneveld
2005 H. Slotboom Apeldoorn J. Bebingh Woudenberg Gielen / Lesmeister Amersfoort
2006 B. van der Horst Harderwijk J. van der Gronden Renkum W. Olie Hellevoet-sluis
2007 B. van der Horst Harderwijk R. Tieman Zwolle J. Traa Leusden
2008 P. Jans-J. Oostveen Wijk bij Duurstede J. Traa Leusden J. Brugman Zwijndrecht
2009 B. van der Horst Harderwijk A. en M. Brundel Hoogland Van Riems-dijk / Donk Almere
2010 B. van der Horst Harderwijk J. / O. Ede-  lenbosch Amerongen Eggenkamp
/ Jansen
Nijkerk
2011 B. van der Horst Harderwijk J. en M. Hammink Almelo J. en M. Brundel Hoogland
2012 A. en M. Brundel Hoogland B. en M. Slob IJsselstein R. en B. Goudriaan Soest
2013 B. van der Horst Harderwijk H. en N. de Beer Tilburg B. en B. v.d Linden Hagestein
2014 B. van der
Horst
Harderwijk W. en A. Olie Hellevoet-sluis M. en J.  van Bentum Wouden-berg
2015 B. van der Horst Harderwijk Van Riems-dijk /  Donk Almere P. en Y. Engelman Langerak
2016 P. Jans-J. Oostveen Wijk bij Duurstede H. en M. van Twillert Baarn R. en L. de Wit Nieuwegein
1972 Invoer B-klasse
1977 invoer C-klasse
1979 afvoer C-klasse
2005 invoer C-klasse


omhoog

  Volg ons op
     AMBC op Facebook     AMBC op Twitter