Uitslagen 2019
      Lenterit
      Oranjerit
      Pinksterrit
      Rondje Achterveld
      Wijnpuzzelrit
      Snertrit
      Eindklassement
      Kampioenen
  Uitslagen 2018
  Uitslagen 2017
  Uitslagen 2016
  Uitslagen 2015
  Uitslagen 2014
  Uitslagen 2013
  Uitslagen 2012
  Uitslagen 2011
  Uitslagen 2005 - 2010
  Uitslagen 1998 - 2004

Eindklassement leden 2019
 

A-KLASSE
Equipe 24-mrt 28-apr 10-jun 8-sep 13-okt 17-nov Tot.
1 Horst, Bertus en Henny van der 50 46 48 46 50 46 194
2 Assen, Gerrit van / Kolkman, Bertus - - 48 44 46 50 188
3 Jans, Paddy / Oostveen, Joan 48 45 46 48 40 42 187
4 Edelenbosch, Otto en Jasper 44 - 50 40 42 30 176
5 Traa, Jan / Schoonderbeek, Annemieke 46 38 34 38 44 40 168
6 Hammink, Jan en Marion 42 40 38 34 36 40 160
7 Vrielink, Herman en Hanny 38 50 - 42 - 28 158
8 Donk, Ko / Riemsdijk, Pieter en Kayleigh van 30 34 40 30 48 32 154
9 Haan, Graddus en Johan de 32 48 36 - 26 36 152
10 Schaik, Erik en Hans van 36 32 32 36 38 36 146
11 Gronden, Joop van der / Gijn, Rob van 34 36 28 32 31 26 133
12 Beerenfenger, Hans / Ploeger, Jacques 28 30 26 28 30 - 116
13 Brundel, Adri en Michel - - - 36 28 44 108
14 Dunnen, Martin den / Eggenkamp, Wim 40 44 - - - - 84
B-KLASSE
Equipe 24-mrt 28-apr 10-jun 8-sep 13-okt 17-nov Tot.
1 Kamphuis, Nico / Stoffelsen, Bart 46 50 50 48 48 48 196
2 Bakker, Johan / Kasteel, Emma en Bart 50 46 48 44 46 44 190
3 Bruinhorst, Wendy van de / Hoef, Mitchel en Joey van der 44 34 36 46 50 42 182
4 Linden, Ben en Bertus van der 48 36 26 42 44 36 170
5 Prijs, Rianda / Lent, Sanne van 38 48 38 38 - 20 162
6 Hermans, Rien en Rietje 36 28 32 50 28 40 158
7 Klijnjan, Joke/Rossen, Els van - 44 16 30 42 34 150
8 Engelman, Paul en Yolande 32 24 22 26 40 24 122
8 Wolfswinkel, Kees van / Ginkel, Marianne van 40 - 28 20 34 - 122
10 Prijs, Henk / Lent, Henk van 36 22 20 32 - 30 120
11 Luijten, Jan en Eef 28 40 - 22 24 26 118
12 Jong, Eric de / Brinks, Lia 42 - 30 - - 38 110
13 Middendorp, Rinus en Rene 26 26 42 - - - 94
14 Loo, Han en Wendy van der - 42 - - 26 22 90
15 Attema, Sjirk / Zuidam, Stephan - - 18 36 32 - 86
16 Heijden, Harrie en Henny van der - 18 34 28 - - 80
17 Wit, Rob en Lijda de 30 - 14 34 - - 78
18 Goudriaan, Rob en Bep - - - 24 - - 24
C-KLASSE
Equipe 24-mrt 28-apr 10-jun 8-sep 13-okt 17-nov Tot.
1 Peet, Kees en Gerdien 50 46 48 50 48 50 198
2 Scheffers, Richard / Plugge, Hanneke 46 48 46 46 40 46 186
3 Goor, Jacob en Joke aan 't 34 50 32 40 - 40 164
4 Saalbrink, Ineke en Bianca 20 34 - 44 24 2 122
5 Bresjer, Onno en Willemijn - - - 38 28 34 100
6 Heijden, Harrie en Henny van der - - - - 50 44 94
7 Veenhuizen, Nathalie / Huure, Paula van der - - - 38 34 18 90
8 Emmerzael, Jörgen / Spa, Michiel van der - - - 32 30 - 62
9 Kemp, Denise / Leupen, Loes 36 22 - - 2 - 60
10 Haan, Gerie de / Lieverse, Rendelina - - - - 38 16 54
10 Schopping, Henk en Clasien 46 - - - - 8 54
12 Ankerman, Paul / Druten, Herman van 18 - 2 - 16 - 36
13 Verdegaal, Ronald / Horst, Gemma van der - - - 12 14 - 26
14 Kramer, Maico en Carina - 8 2 - - - 10
15 Mink, Jan / Maas, Nel - 6 2 - - - 8
16 Bannink, Maarten / Helle, Lia - - 6 - - - 6

 

U/C

punten - Uitzetter/Controleur = gemiddelde van alle gereden ritten.

 De vier hoogste klasseringen tellen voor het clubkampioenschap.


omhoog

  Volg ons op
     AMBC op Facebook     AMBC op Twitter