Uitslagen 2019
  Uitslagen 2018
      Lenterit
      Koningsrit
      Pinksterrit
      Rondje Achterveld
      Jubileumrit
      Snertrit
      Juwelen competitie
      Eindklassement
      Kampioenen
  Uitslagen 2017
  Uitslagen 2016
  Uitslagen 2015
  Uitslagen 2014
  Uitslagen 2013
  Uitslagen 2012
  Uitslagen 2011
  Uitslagen 2005 - 2010
  Uitslagen 1998 - 2004

Eindklassement leden 2018
 

A-KLASSE
Equipe 11-mrt 22-apr 21-mei 9-sep 14-okt 18-nov Tot.
1 Horst, Bertus en Henny van der 50 50 46 50 50 49 200
2 Kolkman, Bertus/Assen, Gerrit van - 44 48 48 48 50 194
3 Edelenbosch, Otto en Jasper 44 34 50 46 40 36 180
4 Traa, Jan/Schoonderbeek, Annemieke 28 50 36 38 36 48 172
5 Jans, Paddy / Oostveen, Joan 46 42 34 41 42 - 171
6 Haan, Graddus en Johan de - 46 44 - 30 40 160
7 Hammink, Jan en Marion 26 36 30 44 34 44 158
8 Vrielink, Herman en Hanny 24 40 26 38 - 42 146
9 Riemsdijk, Pieter van/Donk, Ko 34 30 40 40 26 28 144
10 Schaik, Erik en Hans van 38 38 24 28 28 38 142
11 Gronden, Joop van der / Gijn, Rob van 30 31 22 38 - 32 131
12 Beerenfenger, Hans / Ploeger, Jacques 32 32 20 30 22 34 128
13 Brundel, Adri en Michel - - 39 32 46 - 117
14 Dunnen, Martin den / Eggenkamp, Wim 40 - 42 - 32 - 114
15 Rappange, Wim/Beer, Ruud de 36 - - 42 - - 78
B-KLASSE
Equipe 11-mrt 22-apr 21-mei 9-sep 14-okt 18-nov Tot.
1 Kasteel, Bart en Emma / Bakker, Johan 44 50 46 32 46 44 186
2 Kamphuis, Nico / Stoffelsen, Bart 42 44 48 40 32 50 184
3 Prijs, Rianda / Lent, Sanne van 50 30 38 46 44 - 178
4 Middendorp, Ferdie van / Puurveen, Martina van 48 46 44 - 36 - 174
5 Linden, Ben en Bertus van der 34 34 42 44 40 42 168
6 Engelman, Paul en Yolande 40 32 36 38 26 36 150
7 Ginkel, Marianne van / Ledden, Jacqueline van 38 26 24 34 20 50 148
8 Heijden, Harrie en Henny van der 32 38 34 42 24 - 146
8 Prijs, Henk/Lent, Henk van 48 40 28 30 28 - 146
10 Brouwer, Bart-Jan en Annet 30 38 - 48 24 - 140
10 Hermans, Rien en Rietje 28 - 32 - 42 38 140
12 Wit, Rob en Lijda de 36 42 - 28 30 - 136
13 Luijten, Jan en Eef 26 24 26 36 18 34 122
14 Tieman, Rinus en Els - 48 - - 38 - 86
15 Middendorp, Rinus en Rene - 28 - - 16 30 74
C-KLASSE
Equipe 11-mrt 22-apr 21-mei 9-sep 14-okt 18-nov Tot.
1 Bruinhorst, Wendy van de/Hoef, Mitchel en Joey van der 34 48 38 - 42 50 178
2 Plugge, Hanneke / Brom, Mark van den 26 46 44 48 34 - 172
3 Peet, Kees en Gerdien 22 38 28 40 42 48 168
4 Goor, Jacob en Joke aan 't 16 50 - 42 - 22 130
5 Veenhuizen, Nathalie / Huure, Paula van der 14 32 12 32 46 - 124
6 Emmerzael, Jörgen / Spa, Michiel van der 46 - 2 - 24 - 72
7 Kramer, Maico en Carina 28 - 34 - - - 62
8 Leupen, Loes / Kemp, Denise 2 8 2 34 2 16 60
9 Haan, Gerie de / Lieverse, Rendelina - 44 - - 12 - 56
10 Loo, Han en Cynthia van der - 36 - - - 14 50
11 Brandsen, Nico en Mara 42 - - - - - 42
12 Druten, Herman van/Ankerman, Paul - - - - 18 14 32
13 Goor, Gerrit en Mark aan 't 20 - - - - - 20
14 Westerlaak, Marco en Famke - - 18 - - - 18
15 Mink, Jan / Maas, Nel 2 - 2 - - - 4
15 Warmerdam, Jan / Vink, Sven de 4 - - - - - 4

 

U/C

punten - Uitzetter/Controleur = gemiddelde van alle gereden ritten.

 De vier hoogste klasseringen tellen voor het clubkampioenschap.

omhoog

  Volg ons op
     AMBC op Facebook     AMBC op Twitter